„Gėjų“ ir šeimos gynėjų vizijos

„Gėjų“ visuomenės vizija – visuomenė be jokių seksualinio elgesio ribų, pasižyminti nekūrybingu elgesiu, ligomis, priklausomybėmis, psichopatologija, abortais, mažesne gyvenimo trukme, kultūrine „mirtimi“.

Priešingai, krikščioniškosios vizijos centre – šeima pagrįsta visuomenė, kuri skatina kūrybiškumą, augina vaikus, rūpinasi šeimos nariais. Tokia visuomenė teikia sveikatą, ilgaamžiškumą, stabilumą, saugumą ir klestėjimą savo nariams. Bet tik atkakli gynyba ir išsaugojimas gali šią viziją paversti realybe. Krikščionys turi atkakliai kovoti su savo priešininkais, kad mūsų, o ne jų vizija nugalėtų. Mūsų dėmesys turi būti sutelktas į vizijos pasiekimą, o ne kitų nugalėjimą. Tai svarbus skirtumas. Mes galime sustabdyti „gėjų“ santuokas ir tebeturėti byrančią visuomenę, pilną išardytų šeimų ir iškrypimų. Taigi turime būti kovingi ir labai aktyvūs šeimos gynėjai.

Ką reiškia būti šeimos gynėju (būti už šeimą)?

 • Šeimos gynyba nereiškia, kad ji yra nukreipta prieš kažką, nors šeimos gynėjai yra prieš judėjimus ir institucijas, kurios kenkia šeimos gyvenimo saugumui.
 • Būti už šeimą reiškia kovoti už natūralią šeimą, kokią sukūrė Dievas: vyrą, moterį ir jų vaikus, apsaugotus ir pašvęstus santuokos įsipareigojimais.
 • Būti už šeimą reiškia ne tik šeimos instituto svarbos pripažinimą, bet ir įsipareigojimą užtikrinti visomis garbingomis priemonėmis jo kultūrinę viršenybę.
 • Būti už šeimą reiškia skatinti susilaikymą iki vedybų, ištikimybę santuokoje ir tėvų atsidavimą savo vaikams.

Šeimos judėjimo prielaidos:

 • Natūrali šeima, susidaranti iš vieno vyro, vienos moters ir jų pagimdytų arba įvaikintų vaikų yra civilizacijos pamatas. Ši tiesa yra pripažįstama daugumos tautų, kultūrų ir religijų per visą žmonijos istoriją.
 • Heteroseksualumas yra įprastas visiems fiziškai normaliems žmogiškiems sutvėrimams. Mes esame vyras arba moteris su reprodukcine (dauginimosi) sistema, kuri tobulai pritaikyta priešingai lyčiai. Nėra „trečiosios“ lyties.
 • Žmogaus lytinis potraukis atsiranda iš reprodukcinės psichologijos ir visas žmogaus seksualumas yra iš prigimties pagrįstas heteroseksualumu.
 • Seksualinis impulsas yra viena iš galingiausių jėgų žmogaus gyvenime. Ji gali būti galingai kūrybinga arba naikinanti. Santuokos institutas konstruktyviai sulaiko ir nukreipia šią galią.
 • Santuoka yra socialinis ir religinis institutas, sukurtas kad pajungtų sekso galią kūrybai ir gyvenimo praturtinimui, apsaugotų nuo žalos kitiems asmenims, šeimoms ir visuomenei. Be santuokos, natūralios šeimos yra linkusios į nestabilumą ir žlugimą, kadangi vyrai ir moterys yra lengviau nuviliojami iš šeimų į kitus seksualinius santykius. Seksualinė neištikimybė ir paleistuvavimas veda į išardytas šeimas, lytinių ligų plitimą, didesnį moterų ir vaikų skurdą, emocines traumas tarp šeimos narių, vedančias į smurtą, žudymą ir/ar savižudybes.
 • Iširusios ar vieno tėvo šeimos yra didesnė tikimybė, kad išaugins emociškai sužalotus vaikus, kurie mažiau sėkmingi kurdami savo šeimas ir labiau linkę į patologinį ir antisocialinį elgesį: smurtą, narkotikus, alkoholį, nusikalstamumą, neišsimokslinimą, savižudybes, psichines ir sveikatos problemas.
 • Santuoka pagrįsta visuomenė, kuri skatina susilaikyti nuo sekso iki vestuvių ir išlikti ištikimiems savo sutuoktiniui santuokoje gauna naudą iš didesnio šeimos stabilumo ir mažesnių socialinių problemų. Patirtis ir tyrimai patvirtina, kad pagarba natūralios šeimos modeliui, sukuria teigiamus rezultatus, tuo tarpu – modelio atmetimas sukuria neigiamus rezultatus.