„Gėjų“ taktika. Taktika Nr.1 „Aktyvistų verbavimas“

Taktika – tam tikros priemonės, naudojamos strategijai įgyvendinti. Toliau analizuojama, kaip homoseksualų judėjimas veikia, kad iš esmės pakeistų visuomenę, pateikiamos mažiau žinomos, tačiau paplitusios judėjimo taktikos ir politikos.

„Gėjų“ politinė taktika siejama su Marshall Kirk ir Hunter Madsen knyga „Po smūgio“ (angl. After the Ball), kuri laikoma „gėjų“ judėjimo marketingo planu nuo 1989 m. Knyga paremta 1987 m. laikraščio straipsniu „Teisingosios Amerikos patikrinimas“ (angl. The Overhauling of Straight America).

Homoseksualai apibūdina save kaip vieningą seksualinių mažumų koaliciją (GLBT – „gėjų“, lesbiečių, biseksualų, transseksualų), kurios turi susivienyti prieš bendrą engėją arba žūti ar būti skriaudžiamoms. „Engėjas“ yra „homofobinė“ dauguma, kurią jie skirsto į dvi grupes: 1) pykčio prisipildę religiniai fanatikai ir kiti fanatikai; 2) tie, kurie pritaria „homofobiniam“ požiūriui ir ignoravimui.

Oponentų kaltinimo, kad jie jų nekenčia, pagrindai yra: 1) priversti oponentus teisintis;  2) sukelti užuojautą bei įgyti sąjungininkų tarp nehomoseksualių (ypač jaunų) žmonių; 3) išsaugoti savo politinę vienybę, sukuriant baimės atmosferą tarp savų narių.

Homoseksualų aktyvistų organizacijos siekia verbuoti visus jaunus žmonės tapti jų sąjungininkais, pristatydami save kaip aukas, kurioms reikia apsaugos. Jie naudojasi paauglių ir jaunimo idealizmu, kadangi šie žmonės yra pernelyg nesubrendę, kad suprastų, jog jais manipuliuojama. Ši taktika yra pagrindinė, siekiant įvesti homoseksualų programas valstybinėse mokyklose.

Ši taktika taip pat tarnauja verbuojant jaunus žmones priimti „gėjų“ gyvenimo būdą. Jauniems žmonėms yra patrauklu išbandyti tos pačios lyties seksą paauglystės metais. Daugumai šie jausmai natūraliai praeina su branda. Bet jei jaunas žmogus su šiais jausmais pateks į GLBT aktyvistų grupę, jis ar ji gali lengvai pradėti identifikuoti save perimantį „gėjų“ gyvenimo būdą ir pradėti homoseksualius santykius. Nepopuliarūs ar turintys problemų jauni žmonės yra ypač linkę į tai, nes jie atranda „gėjų“ bendruomenę kaip vietą, kurioje jie laukiami ir mylimi. Tai labai jauni žmonės, kuriems reikalinga bažnyčios bendrystė, duodanti jiems mylinčią paramą ir sveiką pamokymą. Bet vietoje to, jie suranda bendruomenę, pastatytą ant saviapgaulės ir iškrypimų.

Savo narius siekiama išlaikyti, kuriant baimės atmosferą. Atsisakyti „gėjų“ gyvensenos yra nelengva, kai tiki, jog visas pasaulis yra suskilęs į „mes“ prieš „juos“ ir vengi kiekvieno, kuris gali padėti tau grįžti į sveiką ir normalų gyvenimą, kadangi visi kiti yra pykčio pritvinkę fanatikai.