Apie

Apie svetainę „Gėjų paradas – pavojus šeimos vertybėms“

Sunkumai, kurie mus ištinka gyvenime, nėra Dievo bausmė. Tai išbandymai. Tai mūsų galimybės pasirinkti tarp gero ir blogo. Sunkumai gali būti įvairūs, bet kiekvienas jų skirtas tam, kad išbandytų mus – ar vis dėl to esam stiprūs ar silpni?

Potraukis tos pačios lyties atstovams (homoseksualumas) yra išbandymas, patiriamas daugelio iš mūsų. Jis nėra daugiau ar mažiau blogas negu pagunda vogti ar svetimauti. Tai tik vienas iš daugybės būdų patikrinti žmogų. Pastarasis turi pasirinkti, ar pasiduoti, ar kovoti ir įveikti šią pagundą.

Homoseksualumą nuo kitų blogių išskiria tai, kad kai kurie, praktikuojantys homoseksualumą žmonės sukūrė socialinį ir politinį judėjimą, organizuoja gėjų paradus, kuriais siekia homoseksualumo pripažinimo ir įteisinimo. Jie nesutinka, kad homoseksualumas yra blogis ir reikalauja, kad visuomenė priimtų homoseksualius santykius kaip lygiaverčius santuokai ir natūraliai (normaliai) šeimai.

Ši interneto svetainė nėra skirta tam, kad homoseksualumą iškeltų kaip didesnį blogį nei kiti ar kad pasmerktų homoseksualus kaip žmones, ar išaukštintų heteroseksualumą kaip šventą, o homoseksualumą paniekintų kaip kažką žemo ir nepakeičiamo. Visi žmonės yra nuodėmingi, tačiau didžiausia problema, kad homoseksualistai nepripažįsta, kad homoseksualizmas yra blogis, ir teigia, kad jų elgesys yra teisingas ir normalus.

Ši interneto svetainė yra skirta tam, informuotų ir šviestų visuomenę apie homoseksualistų judėjimą, „gėjų“ paradą ir jų destruktyvius tikslus bei neigiamas socialines pasekmes. Svetainėje pateikti straipsniai yra paremti vieno iš žymiausių ir didžiausių šeimos gynėjų pasaulyje, anti-homoseksualizmo aktyvisto, mokslininko, paskyrusio daugiau nei 20 metų homoseksualizmo ir heteroseksualizmo tyrinėjimui ir praktinės medžiagos rinkimui, dr. Scott Lively straipsniais, knygomis, video medžiaga.