Seksualinių mažumų koalicija

„Gėjų“ judėjimas prisistato kaip „seksualinių mažumų“ koalicija: lesbiečių, „gėjų“, biseksualų ir translyčių.  Translyčius apima visi, kurie siekia pakeisti savo fizinę išvaizdą iš įgimtos lyties į priešingos lyties išvaizdą. Jie apima transvestitus, kurie apsiriboja lyties pakeitimu persirengimu ir kosmetiniais pokyčiais ir transseksualus, kurie chirurginių operacijų dėka pakeičia lytį.

Iš prigimtiems vyrai turi daugiau vyriškus bruožus – orientacija į tikslą, agresyvumas, rizikingumas, o moterys turi moteriškus bruožus – santykių palaikymas, rūpinimasis, saugumas, tačiau abi lytys turi ir kažko vienodo. Tai leidžia vyrams ir moterims suprasti ir vertinti vienas kitą, veikti šeimoje ir auginti vaikus.

Visuomenės negebėjimas suprasti ir gerbti šį principą yra daugybės problemų šaltinis – kai vyrai paniekina savo kuklias moteriškas savybes destruktyvaus vyriškumo naudai arba nuvertina moteris ir moteriškumą. Pavyzdžiui, Kinijoje įprastas gimusių mergaičių žudymas, sukūrė 30 mln. berniukų disbalansą. Šie berniukai liks be žmonų.

Biblija teigia, kad vyrai ir moterys yra vienodos vertės, tačiau skirtingų funkcijų. Šis principas yra heteroseksualumo esmė: bruožų ir pranašumų balansas yra įgimtas mūsų vyriškame/moteriškame dualume. Nors tai skamba beveik kaip taoizmo principas, tačiau tai biblinė tiesa.Vyrai ir moterys yra sukurti, kad derėtų drauge visomis prasmėmis.

Visas supratimas apie homoseksualumą ir translytiškumą yra įmanomas. Jie yra lyčių disbalanso rezultatas ir gali būti sureguliuotas, priklausomai nuo disbalanso lygio.