Taktika Nr.2 „Aktyvistų organizavimas“

Homoseksualai sukūrė savo alternatyvią „visuomenę“, kuri tarnauja kaip potencialių seksualinių partnerių tinklas visiems, kurie turi „gėjiškų“, lesbietiškų, biseksualių ar transseksualių polinkių ar potraukių. Jis siūlo alternatyvius variantus visiems išorinio pasaulio malonumams (barams, socialiniams klubams, boulingo klubams, kelionėms, netgi anoniminių alkoholikų susirinkimams) tam, kad bendruomenės nariai ribotų bendravimą su esančiaisiais už bendruomenės ribų.

Tai skiriasi nuo normalios visuomenės dar ir tuo, kad veikia kaip viena didelė politinė partija. Iš tikrųjų visi „gėjų“ socialiniai renginiai pirmiausia yra apie seksą ir antriausia – apie politiką. Būti aktyviam „gėjų“ bendruomenėje reiškia būti politiškai aktyviu.

„Gėjų“ bendruomenės nariai (ypač vyrai) labiau nei bet ko kito nori išplėsti potencialių sekso partnerių pasirinkimą, dėl to jie lengvai verbuojami į didžiulę schemą, skirtą padaryti „visą pasaulį gėjų“ per socialinius ir politinius pokyčius.

Didžiuliai gėjų paradai, organizuojami didžiuosiuose miestuose visame pasaulyje, yra geras pavyzdys. „Gėjų“ paradai įvykdo du dalykus: 1) suteikia seksualinės įvairovė galimybę su didžiuliu naujų potencialių partnerių pasirinkimu. 2) „Gėjų“ paradai pasiekia politinį tikslą, naudodami ekonominį svertą (turizmą), kad sutriuškintų prohomoseksualios politikos pasipriešinimą verslo ir valdžios lygmenyse, taip pat sukurdami didelį „gėjų“ parado viešumą, kuris demonstruoja „gėjų“ galią ir visuomenės pritarimą jai.